logo Joomla

Joomla to jeden z najbardziej popularnych i najlepszych systemów zarządzania treścią (CMS - Content Management System). Służy do wprowadzania zmian na stronie, dodawania zakładek i zdjęć (i o wiele więcej...). Zapewnia dużą funkcjonalność przy maksymalnej przejrzystości i prostym układzie a jego długa lista zalet sprawia, że opierają się na nim zarówno małe strony firmowe jak i wielkie portale internetowe.

 

okZ Joomla zawsze znajdziesz rozwiązanie problemu!

Projektowanie stron www pod Joomla zawsze było najlepszym rozwiązaniem, ten obecnie bardzo popularny system jest wspierany przez całą rzeszę programistów z całego świata. Z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej osoby do wprowadzenia poprawek na stronę, nie musisz już być uwiązany do jednej firmy.

 

bezpieczne strony internetoweBezpieczeństwo ponad wszystko!

Strony www posiadają najnowsze zabezpieczenia, dzieje się tak dlatego, że Joomla to ogromny globalny projekt, aktualizowany na bieżąco i uzbrojony w najnowsze poprawki pod względem bezpieczeństwa.

 

responsywne strony wwwResponsywne strony internetowe w joomla!

Joomla to bardzo przyjazny system umożliwiający tworzenie zgrabnych i przejrzystych stron www,.

Strony te są dopasowane do urządzeń mobilnych i wykorzystują wszystkie najnowsze standardy. Sam panel administratora w joomla od wersji 3 również jest responsywny.

 

darmowe dodatkiDarmowe dodatki!

System Joomla jest bardzo elastyczny, posiada całą masę darmowych dodatków które sprawią, że twoja strona będzie wyróżniała się urodą i funkcjonalnością.

 

podsumowaniePodsumwanie!

  • Joomla to jeden z najpopularniejszych systemów CMS.
  • Umożliwia projektowanie responsywnych stron www.
  • Nie musisz już troszczyć się o bezpieczeństwo w sieci, wystarczy, że będziesz na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami.
  • Możesz dowolnie konfigurować swoją stronę korzystając z darmowych dodatków dostępnych w internecie.
  • System Joomla posiada jeszcze więcej zalet o których niewątpliwie przekonasz się wtrakcie zwyczajnego użytkowania, nie musisz też obawiać się jeśli jesteś osobą nie mającą wprawy w posługiwaniu się komputerem, prosta i przejrzysta obsługa na pewno nie sprawi Ci problemu.